PočetnaUpravni i nadzorni odbori

Upravni i nadzorni odbori

Centar za socijalni rad „Knić“ u Kniću

Upravni odbor
  1. Miladin Jovanović iz Kikojevca – predsednik
  2. Zorica Vlajić iz Čestina – član
  3. Zoran Milošević iz Kneževca – član
  4. Ljiljana Miljković iz Toponice – član
  5. Lorijana Petković iz Kragujevca – član
Nadzorni odbor
  1. Nevena Despotović iz Gruže – predsednik
  2. Danijela Todić iz Vučkovice – član
  3. Zoran Drešević iz Knića – član

Centar za kulturu, turizam i sport

Upravni odbor
  1. Saša Milošević iz Grabovca – predsednik, predstavnik lokalne samouprave;
  2. Vladanka Aleksić iz Guberevca – član, predstavnik lokalne samouprave iz reda registrovanih domaćinstava koji se bave seoskim turizmom ;
  3. Milenko Radosavljević iz Raškovića – član, predstavnik lokalne samouprave iz reda predstavnika sportskih udruženja
  4. Snežana Nedeljković iz Guberevca – član, predstavnik iz reda zaposlenih
  5. Sreten Lazarević iz Kusovca – član, predstavnik književnog kluba „Živadin Stevanović“.
Nadzorni odbor
  1. Marina Ilinčić iz Pretoka – predsednik,
  2. Branko Todorovoć iz Vučkovice – član
  3. Suzana Žiropađa-Milošević iz Knića – član, predstavnik iz reda zaposlenih.

Dom zdravlja “Danica i Kosta Šamanović“’ u Kniću

Upravni odbor
  1. Dr Nikola Jović iz Gruže – predsednik, predstavnik lokalne samouprave
  2. Dr Milovan Isailovoć iz Knića – član, predstavnik lokalne samouprave
  3. Ivana Petrović iz Kragujevca – član, predstavnik lokalne samouprave
  4. Dr Dragoljub Janićijević iz Knića, spec.opšte med. – član, predstavnik iz reda zaposlenih
  5. Mijatović Leposava iz Knića – član, predstavnik iz reda zaposlenih
Nadzorni odbor
  1. Ratko Aksentijević iz Knića – predsednik
  2. Jovana Pantović iz Knića – član
  3. Dr Milan Zečević, spec.opšte med. – član, predstavnik zaposlenih

Predškolska ustanova “Cvetić“ u Kniću

Upravni odbor
  1. Vera Todorović iz Dragušice – član, predstavnik lokalne samouprave
  2. Tanja Nikolić-Gavrilović iz Knića – član, predstavnik lokalne samouprave
  3. Anđelka Čakarević iz Knića – član, predstavnik lokalne samouprave
  4. Ivana Projović iz Knića – član, predstavnik iz reda zaposlenih
  5. Bojana Jovanović iz Borča – član, predstavnik iz reda zaposlenih
  6. Ivana Vujović iz Gruže – član, predstavnik iz reda zaposlenih
  7. Danijela Pajović iz Pretoka – član, predstavnik iz reda roditelja
  8. Nebojša Marinković iz Vučkovice – član, predstavnik iz reda roditelja
  9. Olivera Basarić iz Knića – član, predstavnik iz reda roditelja.

JKP „Komunalac“ Knić

Upravni odbor
  1. Milosav Basarić iz Balosava – predsednik
  2. Ljubomir Sremčević iz Guncata – član, predstavnik lokalne samouprave
  3. Saša Milošević iz Guberevca – član, iz reda zaposlenih

Školski odbor OŠ“Vuk Karadžić“ U Kniću

  1. Jelena Grujović, predstavnik zaposlenih;
  2. Vera Todorović, predstavnik zaposlenih;
  3. Dragan Todorović, predstavnik zaposlenih;
  4. Gordana Maksimović iz Knića, predstavnik roditelja;
  5. Dušica Vasović iz Guncata, predstavnik roditelja;
  6. Ana Agatonović-Drešević iz Knića, predstavnik roditelja;
  7. Lazar Stefanović iz Knića, predstavnik lokalne samouprave
  8. Luka Arsenijević iz Knića, predstavnik lokalne samouprave.
  9. Ivan Nestorović iz Knića, predstavnik lokalne samouprave.

Školski odbor OŠ“Rada Šubakić“ u Gruži

  1. Dušanka Nikolić iz Gruže, predstavnik zaposlenih;
  2. Nataša Belić iz Kragujevca, predstavnik zaposlenih;
  3. Dragan Radomirović iz Gruže, predstavnik zaposlenih;
  4. Dragana Stanojević iz Gruže, predstavnik roditelja;
  5. Zoran Pavlović iz Čestina, predstavnik roditelja;
  6. Slaviša Blagojević iz Leskovca, predstavnik roditelja;
  7. Nenad Marković iz Gruže, predstavnik lokalne samouprave;
  8. Mirko Branković iz Grabovca, predstavnik lokalne samouprave;
  9. Ana Starčević iz Čestinalj, predstavnik lokalne samouprave;

Školski odbor OŠ“Sveti Sava“ u Toponici

  1. Jela Petrović, član, iz reda zaposlenih;
  2. Marija Tomić, član, iz reda zaposlenih;
  3. Vesna Čairović, član, iz reda zaposlenih;
  4. Milica Joksimović, član, iz reda roditelja;
  5. Verica Radovanović, član, iz reda roditelja;
  6. Danijela Milovanović, član, iz reda roditelja;
  7. Danijela Lazarević iz Kusovca, predstavnik lokalne samouprave;
  8. Dragan Radović iz Oplanića, predstavnik lokalne samouprave;
  9. Slavko Miljković iz Toponice, predstavnik lokalne samouprave.

Školski odbor Srednje škole u Kniću

  1. Vesna Savić, predstavnik zaposlenih;
  2. Verica Zečević, predstavnik zaposlenih;
  3. Mišela Marković, predstavnik zaposlenih;
  4. Bojana Ćirica, predstavnik roditelja;
  5. Marija Arsenijević, predstavnik roditelja;
  6. Gordana Cvetić, predstavnik roditelja;
  7. Tatjana Trifunović iz Knića, predstavnik lokalne samouprave;
  8. Marijana Nešović iz Knića, predstavnik lokalne samouprave;
  9. Julijana Stevanović iz Knića, predstavnik lokalne samouprave;