ПочетнаДруштвоПријем и награде за вуковце општине Кнић

Пријем и награде за вуковце општине Кнић

Пријем и награде за вуковце општине Кнић

Традиционални пријем за најбоље ђаке, вуковце основних школа и њихове наставнике и родитеље организовали су председник и заменица председника Општине Кнић, Срећко Илић и Тања Николић Гавриловић са члановима општинског руководства. Уз честитке на свим постигнућима и жеље да наставе да нижу упехе вуковцима су уручене књиге. Такође, локална самоуправа је обезбедила наградно путовање на Златибор, а наш суграђанин Александар Ружмановић и ове године свим вуковцима је поклонио бесплатни улаз на Приве базену у Книћу. Најбољи међу најбољима ове године су :

Нина Срећковић и Ирена Савић из ОШ „Рада Шубакић“ из Груже.

Дарко Вукадиновић и Ана Стевановић из ОШ „ Вук Караџић“ из Кнића.

Вељко Јаковљевић из ОШ „Свети Сава“ из Топонице.

Свим вуковцима честитамо и желимо да наставе да нижу успехе!

 

Подели: