Odbornici

Skupština opštine Knić
Odbornici 2016-2020
Ime i prezime Mesto Izborna lista Odbornička grupa
1 Dejan Banković Toponica SNS SNS
2 Saša Zarić Radmilović SNS SNS
3 Marija Jevtović Konjuša SNS SNS
4 Dragan Jovanović Čestin SNS SNS
5 Miloš Kostić Ljuljaci SNS SNS
6 Mirko Lazović Rašković SNS SNS
7 Milica Milošković Žunje SNS SNS
8 Goran Nikolić Guberevac SNS SNS
9 Dejan Pavlović Balosave SNS SNS
10 Miroslav Obradović Bečevica SNS SNS
11 Jelena Ostojić Vrbeta SNS SNS
12 Zoran Pantović Guncati SNS SNS
13 Miloš Sretenović Ljubić SNS SNS
14 Bojan Umeljić Oplanić SNS SNS
15 Milan Ranković Grivac SNS SNS
16 Snežana Filipović Guberevac SNS SNS
17 Bojan Starčević Čestin SPS SPS
18 Branko Jovanović Ljubić SPS SPS
19 Dragana Jovanović Kikojevac SPS SPS
20 Predrag Slavković Vučkovica SPS SPS
21 Ljubodrag Đoković Grabovac LDP LDP
22 Jovan Petrović Grabovac LDP LDP
23 Nikola Čamparević Knić LDP LDP
24 Borislav Busarac Knić DS
25 Mioljub Krsmanović Dragušica DS
26 Vesna Perović Gruža DS samostalni
27 Milić Milović Knić PBOK NPZS
28 Dejan Marković Guberevac PBOK SNS
29 Marija Sretenović Ljubić PBOK NPZS
30 Radojko Zečević Guncati NS
31 Saša Milinković Ljuljaci NS SNS
32 Ljubomir Đurđević Knić JS
33 Radoje Cvetić Guncati JS NPZS

Spisak odborničkih grupa u SO Knić:

  1. „Aleksandar Vučić – Srbija pobeđuje“ – 18 članova (1. Dejan Banković, 2. Saša Zarić, 3. Marija Jevtović, 4. Dragan Jovanović, 5. Miloš Kostić, 6. Mirko Lazović, 7. Milica Milošković, 8. Goran Nikolić, 9. Miroslav Nikolić, 10. Miroslav Obradović, 11. Jelena Ostojić, 12. Zoran Pantović, 13. Miloš Sretenović, 14. Bojan Umeljić, 15. Milan Ranković, 16. Snežana Filipović, 17. Dejan Marković i 18. Saša Milinković);
  2. „Ivica Dačić – Socijalistička partija Srbije (SPS)“ – 4 člana (1. Branko Jovanović; 2. Dragana Jovanović, 3. Aleksandra Jestrović i 4. Predrag Slavković);
  3. „Nikola Čamparević – LDP – Čedomir Jovanović – SDS Boris Tadić – Vreme je za mlade“ – 3 člana (1. Nikola Čamparević, 2. Jovan Petrović i 3. Ljubodrag Đoković);
  4. Narodna partija – Vuk Jeremić, Zdrava Srbija – Milan Stramatović – 3 člana (1. Marija Sretenović, 2. Milić Milović, 3. Radoje Cvetić)

Spisak odbornika koji ne pripadaju odborničkim grupama:

  1. Borislav Busarac,
  2. Miroljub Krsmanović,
  3. Radojko Zečević
  4. Ljubomir Đurđević;

Spisak samostalnih odbornika:

  1. Vesna Perović.